استعلام قیمت برش لیزر فلزات

در صورتی که می خواهید فلزات مختلف را با بالاترین دقت و کیفیت برش بزنید، ما به شما برش لیزری فلزات را پیشنهاد می کنیم. در این روش با متمرکز کردن تابش لیزر بر سطح فلز آن را با دقت بالایی برش می زنند. شاید تصور کنید که قیمت برش لیزر فلزات از روش های دیگر بیشتر است در صورتی که باید بگوییم انجام برشکاری با این روش در هزینه های جانبی دیگر صرفه جویی کرده در نتیجه مقرون به صرفه تر است. در این مقاله از لیزر پرند می خواهیم برش لیزری انواع فلزات، ویژگی ها و قیمت آن را بررسی کنیم، با ما همراه باشید.

آشنایی با برش لیزری فلزات
آشنایی با برش لیزری فلزات

برش لیزری فلزات چگونه انجام می شود؟

در برش لیزری فلزات از یک لیزر بسیار پرقدرت استفاده می شود. شما می توانید با یک اپتیک و سیستم کنترل عددی کامپیوتری (CNC)، پرتو لیزر را هدایت کنید. معمولاً به دستگاه لیزر یک الگو ارائه می شود که حرکت پرتو را بر روی فلزات هدایت می کند. به همین دلیل می توان کار را بدون اپراتور انجام داد. همچنین این امکان وجود دارد که طرح های پیچیده ای را در برشکاری پیاده کرد. در نهایت لبه های کار برش داده شده بسیار تمیز و با کیفیت بسیار بالا هستند.

برش لیزری فلزات یکی از جدیدترین روش ها است. اجرای این برش بسیار آسان است و حتی گاهی نیاز نیست که تکنسینی بر انجام آن نظارت کند. شما می توانید خدمات برش ورق استیل را با استفاده از این دستگاه ارائه دهید. اگر ضخامت فلز کم باشد سرعت برش زیاد است اما با افزایش ضخامت سرعت برشکاری آن نیز کاهش پیدا می کند.

اگر می خواهید فلزات مختلفی را با دقت و کیفیت بالا برش دهید باید از پرتوهای لیزر گوناگونی استفاده کنید. به همین دلیل قبل از هر کار باید برای استعلام قیمت برش لیزری، نوع فلز و ضخامت آن را مشخص کنید.

مزایای برش لیزری فلزات

قیمت برش لیزر فلزات نسبت به دیگر روش های سنتی قدری بالاتر است؛ زیرا به دستگاه های گران قیمت تری برای اجرای آن نیاز دارید اما مزایای این روش به قدری زیاد است که ما آن را به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم. برخی از مزایای برش لیزری انواع فلزات عبارت است از:

  • در برش CNC نیازی به قالب سازی یا پرس کاری نیست و قطعات برش داده شده مجدداً ماشین کاری نمی شوند.
  • هیچ سوختگی بر روی سطح قطعات برش خورده مشاهده نمی شود.
  • در این روش دمای قطعه تغییر زیادی نمی کند و خواص فیزیکی یا مکانیکی آن تغییر نمی کند.
  • توان دستگاه های لیزر بسیار بالاست در نتیجه سرعت اجرای کار بالا می رود.
  • امکان اجرای طرح های پیچیده و حتی طراحی های انجام شده با اتوکد نیز وجود دارد.
  • از آنجایی که لیزر فشاری به لبه فلز وارد نمی کند، در نهایت لبه های برش خورده بسیار صاف و باکیفیت هستند.
  • دقت برش فلزات مختلف با لیزر به ضخامت آن ها بستگی دارد.

عوامل مؤثر بر قیمت برش لیزر فلزات

برای تعیین قیمت در برش لیزری انواع فلزات مختلف باید به پارامترهای زیر توجه کرد:

  • هر چه تعداد قطعاتی که باید برش داده شوند بیشتر باشد، هزینه انجام برش لیزری آن ها بیشتر می شود. از طرفی با سفارش عمده برش فلزات در هزینه حمل و نقل و خرید متریال موردنیاز صرفه جویی می شود.
  • از آنجایی که جنس فلزات و ضخامت آن هاست که سرعت برش لیزری را تعیین می کند می توان گفت که قیمت برش لیزر آلومینیوم با نمونه مسی متفاوت است.
  • هر چه فلز ضخیم تر باشد، عمر قطعات مصرفی در دستگاه موردنظر کوتاه تر می شود. به همین دلیل قیمت برش ورق آهن با لیزر با توجه به ضخامت آن تعیین می شود.
بهترین مرکز برای برش لیزر فلزات
بهترین مرکز برای برش لیزر فلزات

جمع بندی

همان طور که به آن اشاره شد برش لیزری دقت و سرعت بیشتری از سایر روش ها دارد. اگر شما هم می خواهید که فلز موردنظر خود را با دقتی بالا در زمانی کوتاه برش دهید باید از انواع دستگاه های لیزری مناسب با آن استفاده کنید.

شما می توانید برای استفاده از این خدمات و همچنین اطلاع از قیمت برش لیزر فلزات مختلف مانند آهن، آلومینیوم و ورق استیل به وب سایت لیزر پرند مراجعه یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ما در این مجموعه از نقطه شروع تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنار شما هستیم.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *