یکی از خدمات مجموعه صنعتی لیزر پرند، مجموعه سازی در انواع زمینه ها می باشد که جهت رفع نیاز شما مجموعه سازی انجام می شود و شامل موارد زیر است:

  • طراحی

  • مدل سازی و مهندسی معکوس

  • برش لیزر

  • خمکاری

  • جوشکاری

  • مونتاژ

  • تراش CNC

مجموعه سازی

در همین راستا مجموعه لیزر پرند با داشتن مهندسین حرفه ای و متخصص، با ارائه دادن محصولات با کیفیت و داشتن جنسی بسیار مرغوب و عالی با استفاده از برش لیزر و خم با بهره بری از بهترین و به روز ترین تکنولوژی روز دنیا انجام می شود. در واقع می توان گفت که مجموعه سازی فرآیندی است که کاملا مقرون به صرفه مونتاژ می شود و با توجه به اینکه در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ولی اغلب در صنعت خودرو سازی کاربردی تر می باشد و از طریق مجموعه سازی به تولیدات گسترده ای می رسد.

مجموعه سازی لیزر پرند
مجموعه سازی لیزر پرند

روش کار مجموعه سازی

از روش های مجموعه سازی می شود به راه اندازی خطوط مونتاژ اشاره کرد و این خط مونتاژ مدرن سبب کمتر شدن هزینه ها و همچنین بالا رفتن سود در صنعت است، در یک تعریف دیگر می توان گفت به فرآیند تولید محوری که با تقسیم کردن محصول به مرحله ای که در یک پیاپی که از قبل تعریف شده است، انجام می شود و در نهایت کار هر واحد را مشخص می کند.

نحوه کار خطوط مونتاژ

خطوط مونتاژ مدرن رایج ترین روش در تولیدات گسترده و انبوده انواع محصولات و مجموعه سازی صنایع به شمار می رود، همانطور که ذکر شد خطوط مونتاژ به معنای فرآیند تولید و تقسیم کردن روند کار می باشد و سبب می شود تولید کالا در مراحلی که از قبل تعیین شده، انجام شود. از مزیت های مونتاژ می شود به کم کردن هزینه های نیروی کار اشاره کرد زیرا موجب می شود حتی افراد غیر حرفه ای که آموزش ندیده اند نیز کار را انجام دهند، در شرکت ها می شود به جای استخدام صنعتگران ماهراز کارگران ساده برای جمع آوری موتور وسیله نقلیه و یا مبل استفاده کرد فقط کافیست این شخص یک پایه، پیچ و مهره را براساس الگو به ماشین ها بی افزایند.

انواع خطوط مونتاژ در مجموعه سازی چیست؟

با توجه به اینکه چه کسی مونتاژ کاری می کند و برای چه کاری استفاده می شود دارای عملکردی متفاوت است و باید این خطوط با محصول مورد نظر همخوانی و تناسب داشته باشد، از انواع این خطوط می توان موارد زیر را فهرست کرد:

· خودکار

همانطور که از نامش پیداست به جای افراد در این خطوط، به صورت خودکار و از طریق ماشین مونتاژ انجام می شود.

· کلاسیک

در این خطوط از افراد و مراحل مختلف برای تولید استفاده می شود که از انواع آن می شود به خودرو اشاره کرد.

· متناوب

در این خط مونتاژ متناوب برای تولید محصولات مشابه هم استفاده می کنند.

· ناب

در این خط مونتاژ از یک یا دو نفر برای تولید محصولات استفاده می شود که مانند خط اتوماتیک است

از طراحی تا اجرا با مجموعه لیزر پرند

می توانید با قرار دادن قطعات مورد نظر خود به واحد طراحی و مهندسی شرکت ما در اسرع وقت طرح سه بعدی خود را دریافت کرده و شروع به تولید کنید، لازم به ذکر است که هماهنگی و ارتباط بین واحد طراحی و واحد تولید این مجموعه، سبب شده است تا محصولات عالی و با کیفیتی را از نظر ساخت و همینطور هزینه برای شما به ارمغان آورد.

بررسی و نظارت به کیفیت قطعات تولیدی از اصلی ترین کارهای این مجموعه می باشد از این روی شما می توانید با اطمینان خاطر قطعات مورد نظر خود را از طراحی تا تولید به مجموعه لیزر در پرند بسپارید.

برش لیزری در مجموعه سازی
برش لیزری در مجموعه سازی

تاثیر مجموعه کاری در صنعت

در جامعه صنعتی، مونتاژ تاثیر زیادی دارد و موجب می شود که تولیدات محصولات با صرفه جویی در زمان و همچنین هزینه ها صورت بگیرید. و از این روی شرکت با سود بسیاری مواجه می شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و خطوط مونتاژ پیشرفته دیگر نیازی به نیروهای ماهر نیست و همچنین جابه جایی وسایل سنگین دیگر صورت نمیگیرد. از همین جهت افرادی که ماهر نیستند و اصلا آموزش ندیده اند قادر به انجام کار هستند. شما می توانید به صورت آنلاین و حضوری سفارش خود را ثبت کنید.