مجموعه صنعتی لیزر پرند، کلیه امور طراحی مهندسی و مدل سازی قطعات را انجام می دهد. این مجموعه با در اختیار داشتن متخصصین در حوزه مهندسی و طراحی با استفاده از جدیدترین نرم افزار های روز دنیا بهترین خدمات را برای برش لیزری، خمکاری و ….. در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شما عزیزان می توانید کلیه امور مربوط به مهندسی معکوس خود را به مجموعه ما بسپارید.

طراحی، ساخت و تولید قطعات

قسمت طراحی مجموعه لیزر پرند در کنار مهندسین مجرب که در واحد طراحی خدمت گذار مشتریان هستند، قادر به پیاده سازی طرح شما در قالب نرم افزار های catia ، solidwork و autocad بوده و همچنین طراحی، مدل سازی و مهندسی معکوس از دیگر خدمات مجموعه ما است. طراحان ما علاوه بر ارائه نمونه مورد نظر، نقشه برش آن را نیز در اختیار شما قرار می دهند.

نظارت و کنترل کلیه ابعاد قطعه و متریک آنها با استفاده از ابزار دقیق، از دیگر فعالیت های مجموعه می باشد. مشتریان عزیز برای خدمات طراحی قطعات صنعتی در پرند می توانند برای مشاوره رایگاه با مهندسین مجموعه لیزر پرند در ارتباط باشند. ابعاد و اندازه قطعه صنعتی خود را برای ما ارسال کنید و پس از تایید طراحی نهایی سفارش شما در کمترین زمان ممکن آماده ارسال است.

طراحی و ساخت قطعات صنعتی
طراحی و ساخت قطعات صنعتی

از طراحی تا اجرا

شما مشتریان گرامی می توانید طراحی قطعات مورد نظرتان را در اختیار مجموعه لیزر پرند قرار داده و در کمترین زمان طرح سه بعدی آن را دریافت کنید. در نظر داشته باشید که طراحی شما با هماهنگی واحد مهندسی معکوس در مجموعه لیزر پرند انجام شده. و همین امر موجب بهینه شدن طرح از نظر کیفیت، هزینه و سرعت تولید می شود. با کارشناسان ما از طریق شماره موجود در سایت در تماس باشید و طراحی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.