برش لیزری در رباط کریم

خدمات برش‌ لیزری یک فناوری است که برای برش آلیاژ های گوناگونی مانند: آهن، فلز، آلومینیوم و غیره مورد استفاده قرار می گیرد به طور کلی می توان گفت این نوع از برش کاربرد بسیار زیادی برای تولید صنعتی دارد. برش لیزری معمولاً با هدایت خروجی یک لیزر پرقدرت از طریق اپتیک صورت می گیرد. اپتیک لیزر و CNC مواد تولید شده یا پرتو لیزر را هدایت می کند و برای هدف خود استفاده می شود.

یک لیزر تجاری برای برش مواد شامل یک سیستم کنترل حرکت برای پیروی از کد CNC یا G الگوی برش در مواد است. پرتو لیزر متمرکز به سمت مواد هدایت می شود. سپس با یک جت گاز ذوب می شود، می سوزد، تبخیر می شود یا خارج می شود و لبه ای با پوشش سطحی با کیفیت بالا باقی می ماند. برش لیزری صنعتی برای برش مواد ورق تخت و همچنین مواد پروفیل و لوله نیز استفاده می شود.

ارائه خدمات برش لیزری
ارائه خدمات برش لیزری

مزایای استفاده از برش لیرز

برش لیزر نسبت به برش مکانیکی باعث کاهش در دسترس بودن قطعه کار و تناسب قطعه کار می شود. دقت در کار می تواند بسیار بهتر باشد زیرا پرتو لیزر در طول پردازش خورده نمی شود. از آنجایی که سیستم های لیزری دارای ناحیه تحت تاثیر حرارت کوچکی هستند، احتمال خراب شدن مواد برش داده شده در آنها کمتر است. برش برخی از مواد با روش های سنتی تر بسیار مشکل است.

برش لیزری در رباط کریم

مجموعه ی لیزر پرند با به کارگیری از بروز ترین متد و با کیفیت ترین دستگاه های برش لیرز آماده ی ارائه ی انواع خدمات برش لیزری در رباط کریم و سایر شهر های استان می باشد. این مجموعه با دستگاه های متنوع و ارزان ترین قیمت موجود در بازار خدمات خود را به مشتریان گرامی ارائه می کند.

 انواع خدمات برش‌ لیزری

  • برش لیزری آهن

  • برش لیزری استیل

  • برش لیزری برنج

  • برش لیزر ورق

  • برش لیزر لوله

  • برش لیزر فایبر

  • برش لیزر آلومینیوم

  • برش لیزر مس

  • برش لیزر گالوانیزه

قیمت برش لیزری
قیمت برش لیزری

نحوه ی عملکرد دستگاه برش لیزر

یک پرتو لیزر در نتیجه اعمال جریان الکتریکی به گاز دی اکسید کربن به دست می آید. با فعال کردن این پرتو لیزر برای هدایت و تمرکز، دستگاه های برش لیزری پدید می آیند. پرتو برش لیزر متمرکز به سمت مواد هدایت می شود که سپس توسط یک جت گاز ذوب می شود، می سوزد، تبخیر می شود یا به بیرون پرتاب می شود. ایجاد لبه با سطحی با کیفیت بالا. برش لیزری صنعتی پلکسی برای برش مواد ورق تخت و همچنین مصالح ساختاری و لوله ای استفاده می شود. این دستگاه ها عموماً برای برش فلز و انجام کار برش با دقت استفاده می شوند. برش لیزری به ویژه اگر قرار باشد برش های پیچیده ای ایجاد شود تا از نظر زیبایی ظاهری زیبا به نظر برسد، ترجیح داده می شود.

خدمات برش لیزری در کجا استفاده می شود؟

این روش کاربرد وسیعی در بخش‌های مختلف دارد، این روش برش روشی بسیار متداول برای شکل دادن به محصولاتی است که باید از نظر بصری خوب به نظر برسند و دغدغه‌های زیبایی داشته باشند. برای مثال از مناطق کاربری، رایج ترین آنها تولید حروف سه بعدی است که در تابلوهای تبلیغاتی یا در نوشتن نام شرکت ها مشاهده می کنیم. به این سیستم ها جعبه نامه می گویند. این اشکال و حروف ابتدا در محیط کامپیوتر طراحی شده و با معرفی آنها به دستگاه لیزر برش داده می شود. پس از آن، صفحات جانبی تولید شده توسط برش لیزری اضافه می شوند تا ظاهری سه بعدی داشته باشند.

قسمت دیگری که در آن از برش لیزری استفاده می شود زیور آلات است که معمولاً از فلز ساخته می شوند. برش لیزری روشی بسیار موثر و باکیفیت برای نقاشی ها و زیورآلات با نقش های زیاد و پیچیده است. به لطف دقت برش لیزری، اشکال پیچیده را می توان به راحتی برش داد و همچنین خطوط نازک برش قطعات مانند قطعات باریک را بسیار آسان می کند. علاوه بر اینها برش لیزر در: تولید قالب، تولید ماشین، تبلیغات، معماری، مهندسی، ساخت و ساز، صنعت کشتی و قایق بادبانی، مبلمان و مواد تزئینی، صنعت خودرو، صنعت قطعات خودرو، تولید جرثقیل و ماشین آلات ساختمانی سنگین، تولید تجهیزات پزشکی، ساخت سیستم های روشنایی در زمینه های مختلف صنعت از جمله ساخت پیچ، مهره، واشر و مواد آب بندی، ساخت پنل ها و کابینت ها در الکترونیک برق کاربرد وسیعی یافته است.

قیمت برش لیزری

هزینه برش لیزری در رباط کریم یا سایر شهرستان ها با توجه به پارامترهای زیادی متفاوت است. قیمتی که در هنگام برش لیزر می پردازیم با توجه به اینکه چند قطعه از همان قطعه را برش می دهیم متفاوت است، اگر در یک صفحه بزرگ برش می زنیم، اندازه این صفحه، ضخامت صفحه برش داده شده، ضخامت محصولی که باید از برش لیزری برش داده شود، دشواری فرآیند برش، شکل و پیچیدگی محصولی که قرار است برش داده شود همه این موارد تاثیر گذار است و به طور کلی، قیمت برش لیزر کاملا مقرون به صرفه است. از آنجایی که این یک روش برش اقتصادی است، هیچ هزینه اضافی ایجاد نمی کند پس با خیال آسوده سرمایه گذاری کنید. همانطور که در بالا ذکر کردیم،  این خدمات را از شرکتی دریافت می کنید که خدمات برش لیزر را به صورت حرفه ای ارائه می دهد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *